کابینت ساز در رودهن

کابینت ساز در رودهن

کابینت ها یکی از اجزای جدانشدنی هر آشپزخانه هستند. اجرای درست و ساخت کابینت هم از لحاظ کارایی و هم از لحاظ زیبایی بصری از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به گستردگی مواد اولیه و تنوع در طرح ها لازم است قبل از هر اقدامی برای ساخت کابینت، بهترین کابینت ساز را در محل زندگی خود پیدا کنید. چنان چه ساکن رودهن هستید و به خدمات کابینت سازی نیاز دارید، ما به شما مجموعه وزین دیزاین را پیشنهاد می کنیم. گروه کابینت سازی وزین دیزاین با دارا بودن کادری مجرب و به روزترین دستگاه ها و ماشین آلات در این عرصه می تواند شما را در به دست آوردن بهترین کیفیت کمک نماید ما با بهترین کیفیت و هم چنین قیمت های مناسب در خدمت مشتریان عزیز خود هستیم.

کابینت چوبی با صفحه سفید

خدمات ساخت و نصب کابینت در رودهن

همه ما خوب می دانیم که هر کسی مهارت کافی را برای ساخت کابینت ندارد. پس اگر قصد کابینت سازی دارید، نصاب کابینت و کابینت ساز خود را با دقت انتخاب کنید. کمک گرفتن از یک کابینت ساز حرفه ای تنها به نصب و ساخت کابینت خلاصه نمی شود بلکه در مواقع زیر نیز شما به یک کابینت ساز نیاز دارید:

 • ساخت و نصب کابینت در آشپزخانه منازل یا شرکت ها و ادارات
 • تعویض کابینت ها به دلایلی مانند کهنگی یا تغییر دکوراسیون
 • بازسازی کابینت های قدیمی
 • اضافه کردن بخش هایی جدید به صورت هوایی یا زمینی
 • نورپردازی کابینت آشپزخانه، کنترلی کردن هود آشپزخانه و چراغ های زیر کابینت
 • ساختن باکس دکور، باکس نور و تزئینات کابینت
 • تغییر در یراق آلات و…

کابینت نئوکلاسیک طوسی آبی

بهترین کابینت سازی در رودهن

با توجه به این که این روزها در اینترنت به راحتی می توان به متخصصین حوزه های مختلف دسترسی پیدا کرد، یافتن یک کابینت ساز کار دشواری به نظر نمی رسد. اما آن چه انتظار شما از نتیجه کار است با آن چه توانایی های یک کابینت ساز در ساخت کابینت به حساب می آید موضوعی است که نیاز به تحقیق و رعایت نکاتی دارد. در درجه اول لازم است از مهارت ها و تخصص افراد فعال در این حوزه مطلع شوید. اطلاعاتی مثل مدارک و گواهی نامه ها می تواند معیار خوبی در این مورد باشد. در درجه دوم با مشاهده نمونه کارها می توان اطلاعات خوبی از لحاظ مهارتی به دست آورید. در هر نقطه از تهران که هستید می توانید برای طراحی و ساخت کابینت از طریق شماره تلفن ۲۲۹۵۶۲۱۰ـ ۰۲۱ با وزین دیزاین تماس بگیرید. ما از تمام تجربه و انرژی خود استفاده می کنیم تا رضایت شما را به دست بیاوریم.

شلف چوبی کابینت آشپزخانه

قیمت ساخت و نصب کابینت

هزینه کابینت سازی یکی از متداول ترین سوال های مشتریان هنگام مراجعه به ماست. عوامل مختلفی هستند که بر قیمت تمام شده کار تاثیر می گذارند. در ادامه درباره مهم ترین این موارد کامل تر توضیح داده ایم:

 • طراحی کابینت: کسانی که تصمیم به کابینت سازی و نصب کابینت نو گرفته اند، پیش از هر چیزی به طراحی کابینت نیاز دارند. طراحی کابینت به روش های متعددی انجام می شود، اما می توان آن را در دو دسته کلی قرار داد: مدرن و کلاسیک. طراحی کابینت به سبک کلاسیک ظرافت و زحمت بیشتری نسبت به مدل های مدرن دارد و به همین علت دستمزد نصب کابینت کلاسیک بالاتر است.
 • متریال کابینت: یکی دیگر از مهم ترین فاکتورها در تعیین قیمت کابینت که در نرخ اتحادیه کابینت سازان هم به آن اشاره شده است، متریال مدنظر شما برای کابینت سازی است. شما برای انتخاب متریال کابینت گزینه های بسیار متنوعی در اختیار دارید؛ از ام دی اف ها و هایگلاس های ایرانی و خارجی گرفته، تا ممبران، نئوپان روکش دار، چوب، پی وی سی و حتی استیل و فلز گالوانیزه. طبق نرخ اتحادیه کابینت سازان، بیشترین قیمت مربوط به کابینت های چوبی، پلی گلاس، لمی گلاس و انزو، و کم ترین قیمت مربوط به نمونه های ملامینه، کابینت های فلزی و ام دی اف می شود. ایرانی و یا خارجی بودن هر یک از این متریال ها نیز تاثیر مضاعفی بر قیمت کابینت می گذارند.
 • یراق آلات مصرفی: منظور از یراق آلات کلیه ابزار و لوازمی است که برای کابینت سازی و مونتاژ آن به کار می رود؛ مانند لولاها، پیج ها، دستگیره ها، پایه ها و اتصالاتی که نصاب کابینت برای محکم کردن قفسه ها روی دیوار از آن ها استفاده می کند. طبق نرخ اتحادیه کابینت سازان، هزینه هر تعداد یراق آلات که در فرآیند کابینت سازی و نصب کابینت استفاده شود به عهده کارفرماست.
 • متراژ کابینت: اصولا به طور کلی، قیمت نصب کابینت و ساخت آن بر اساس متراژ مشخص می شود که دلیل آن هم بسیار واضح است؛ هرچه متراژ بالاتر باشد هم متریال و یراق آلات لازم برای کابینت سازی بیشتر می شود و هم حجم کار نصاب کابینت برای نصب آن افزایش پیدا می کند.
 • دستمزد نصاب: بک فاکتور دیگر که در نرخ کابینت سازی تاثیرگذار خواهد بود، اجرت نصاب کابینت شماست. هنگام محاسبه هزینه تمام شده کابینت سازی و نصب کابینت، مبلغی به عنوان اجرت و دستمزد نصاب کابینت نیز تعیین می شود. دستمزد نصاب کابینت معمولا به صورت پروژه ای یا تعداد روز مورد نیاز برای نصب کابینت تعیین می شود.
 • تغییرات هنگام نصب: اگر هنگام نصب کابینت از متخصص بخواهید که برخی از قسمت های کابینت را تغییر دهد، باید هزینه ای که بابت طراحی جدید انجام می شود را متقبل شوید. همین کار ممکن است باعث بالا رفتن اجرت نصب کابینت نیز بشود.

کابینت سفید مات ویترین دار

مدت زمان آماده شدن کابینت آشپزخانه

مدت زمان انجام پروژه و تحویل کار یکی دیگر از سوالات مهم مشتریان در هنگام ساخت و نصب کابینت است. برای بیان ساده می توان زمان اجرای صفر تا صد کابینت آشپزخانه را به چند بخش تقسیم کرد. در اولین قدم باید محل مورد نظر برای نصب کابینت اندازه گیری شود. معمولا این کار یک روز یا کمتر زمان خواهد برد. در قدم دوم نیازسنجی و طراحی اولیه صورت خواهد گرفت. در این مرحله آن چیزی که مشتری انتظار دارد و آن چیزی که از طرف تیم طراحی پیشنهاد می شود به صورت طرح اولیه ارائه خواهد شد و مورد تایید مشتری قرار می گیرد. در بخش بعدی و پس از طراحی اولیه، باید مواد و متریال مورد نیاز و یراق آلات تهیه و همه چیز برای اجرا آماده شود. مهم ترین بخش و در حقیقت آخرین بخش، اجرای کابینت آشپزخانه خواهد بود. این بخش ممکن است با توجه به متراژ کار، پیچیدگی طراحی و نحوه اجرا از چند روز تا چند ماه به طول بیانجامد. نوبت های کاری، میزان سفارش های شرکت و… نیز از دیگر عوامل تعیین کننده در مدت زمان اجرای کار خواهد بود. گروه کابینت سازی وزین دیزاین پس از تایید نهایی طرح کار توسط مشتری، به طور معمول بین ۷ تا ۱۰ روز کاری موارد ساخت و اجرا را به مشتریان خود تحویل خواهد داد.

کابینت هایگلاس قرمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.