کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت مدرن |کابینت مدرن سفید |کابینت مدرن 2019 |کابینت مدرن ایرانی |کابینت مدرن ایتالیایی |کابینت مدرن آشپزخانه کوچک

طراحی یک کابینت شیک و مناسب با فضای آشپزخانه اهمیت زیادی برای طراحان دکوراسیون داخلی دارد. برای طراحی کابینت آشپزخانه دو سبک اصلی کلاسیک و مدرن و یک سبک تلفیقی به نام نئوکلاسیک را می توان در نظر گرفت. در این مطلب قصد معرفی کابینت مدرن را داریم که یکی از پرطرفدارترین سبک های کابینت آشپزخانه برای خانه های امروزی است. براق بودن، شیک بودن و زیبایی از ویژگی های کابینت مدرن است. اما شاید سادگی را بتوان مهم ترین مشخصه کابینت های مدرن دانست. آن‌ها منعکس کننده محیطی گرم و در عین حال بسیار ساده هستند.

کابینت مدرن

کابینت مدرند

کابینت مدرن

کابینت مدرن سفید

کابینت مدرن سفید به دلیل شیک و ساده بودن یکی از پرطرفدارترین انواع کابینت است. کابینت مدرن سفید رنگ با درخشندگی و بازتاب نور، حس روشنایی و پاکیزگی را به درستی در آشپزخانه شما منعکس می سازد و باعث می شود فضایی دلباز و روشن را تجربه کنید.

کابینت مدرن سفید

کابینت مدرن سفید

بسیاری از افراد ترجیح می دهند آشپزخانه یکدست سفید داشته باشند. با این حال، کابینت های مدرن سفید فرصت مناسبی برای استفاده از عناصر رنگی و طرح دار را در قسمت های مختلف آشپزخانه برای شما فراهم می کند.

کابینت مدرن سفید

کابینت مدرن ۲۰۱۹

در بین کابینت های مدرنی که در سال های اخیر روانه بازار شده اند ویژگی های مشترکی به چشم می خورد که به ذکر آن ها می پردازیم.

رنگ طوسی یکی از پرکاربردترین رنگ ها برای آشپزخانه های مدرن در سال های اخیر است. ترکیب این رنگ خنثی با سایر رنگ ها مانند زرد یا زرشکی می تواند فضای گرم و جذابی را برای آشپزخانه شما به وجود بیاورد.

کابینت مدرن 2019

کابینت مدرن 2019

کوچک بودن فضای خانه های امروزی باعث شده تا حدودی فضای آشپزخانه با فضای سالن نشیمن ادغام شده و مرز بین آن ها با یک کابینت جزیره مشخص شود.

کابینت جزیره

کابینت جزیره

کابینت جزیره

استفاده از درب های شیشه ای برای کابینت ها را می توان بیشتر روی کابینت های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ مشاهده کرد که هم باعث زیبایی محیط می شود و هم می تواند در بزرگ تر جلوه دادن فضا موثر باشد.

کابینت مدرن 2019

کابینت مدرن 2019

قرار گرفتن سینک ظرفشویی روی قسمت اپن یا جزیره هم از مدل های جدید در کابینت های مدرن در سال های اخیر است.

کابینت مدرن 2019

کابینت مدرن 2019

کابینت مدرن ایرانی

کابینت های مدرن را می توان در طیف وسیعی از رنگ ها ساخت. اما زمانی که نوبت به آشپزخانه های ایرانی می رسد، دریای عظیم کابینت های رنگی، تنها به چند رنگ خنثی مثل سفید، کرم، طوسی، استخوانی و قهوه ای محدود می شود. اکثر خانواده های ایرانی کابینت هایی در این طیف انتخاب می کنند که هم کم ریسک تر بوده و با هر فضایی تناسب دارد و هم سالیان سال مد و به اصطلاح روی بورس هستند.

کابینت مدرن ایرانی

یکی از پرطرفدارترین کابینت های مدرن ایرانی، کابینت های تلفیقی سفید و رنگ چوب است.

کابینت مدرن ایرانی

کابینت مدرن ایتالیایی

کابینت مدرن ایتالیایی ، سبک جدیدی در طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه است که به دلیل ایجاد گرمی و فضای دلنشینی که در آشپزخانه فراهم می‌آورد، طرفدارن بسیاری را به سمت خود جذب کرده است. وجود شلف‌ها و قفسه‌های دیواری، استفاده از رنگ‌های براق و درخشنده، استفاده از رنگ‌های ترکیبی و مکمل، وجود جزیره در آشپزخانه، ارتفاع کم کابینت ها و سادگی در طراحی آن ها از بارزترین خصوصیات کابینت های مدرن ایتالیایی است.

کابینت مدرن ایتالیایی، کابینت ایتالیایی، کابینت بنفش

کابینت مدرن ایتالیایی، کابینت ایتالیایی، کابینت لوکس

کابینت مدرن ایتالیایی، کابینت ایتالیایی،

کابینت مدرن آشپزخانه کوچک

مهم ترین اصل در بزرگ نشان دادن محیط آشپزخانه استفاده از رنگ های روشن است که با انعکاس و انتشار نور در فضا شده و محیط های کوچک را بزرگ تر و دلبازتر نشان می دهند.

، کابینیت زرد، آشپزخانه کوچک، آشپزخانه باریک، کابینت، کابینت آشپزخانه کوچک، کابینت آشپزخانه باریک، دکور آشپزخانه کوچک، دکور آشپزخانه باریک، آشپزخانه کوچک مدرن

همچنین استفاده از کابینت های رنگی ترکیبی، باعث ایجاد عمق در آشپزخانه و بزرگ تر دیده شدن فضای آشپزخانه می شود.

، ، آشپزخانه کوچک، آشپزخانه باریک، کابینت، کابینت آشپزخانه کوچک، کابینت آشپزخانه باریک، دکور آشپزخانه کوچک، دکور آشپزخانه باریک، آشپزخانه کوچک مدرن

استفاده از کابینت های کمدی برای فضای آشپزخانه های کوچک می توانند انتخابی مناسب و ایده آلی باشند زیرا باعث کشیده تر نشان داده شدن فاصله کف از سقف می شوند و فضا را بزرگ تر و بازتر جلوه می دهند.

کابینت کمدی

کابینت کمدی

استفاده از کابینت های با درب های شیشه ای نیز می تواند تا حد زیادی در آشپزخانه های کوچک کمک کننده باشد.

کابینت در شیشه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *