مشاوره آنلاین رایگان طراحی کابینت

مشاوره کابینت آشپزخانه

دکوراسیون داخلی در حقیقت به معنای خلق یک فضاست که در عین زیبایی و منحصر به فرد بودن آن کاربری های لازم را داشته باشد. دکوراسیون داخلی از متریال ها و المان های متفاوتی تشکیل شده است که توجه به هر کدام از این المان ها و متریال ها از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. مهمترین نکته در دکوراسیون داخلی هماهنگی و هارمونی بین این اجزا می باشد که با رعایت این هماهنگی و هارمونی که در مجموع مقالات دکوطرح به آن پرداخته شده است یک دکوراسیون دلنشین و آرامش بخش خلق می شود. یک دکوراسیون داخلی زیبا و چشم نواز می تواند با کمترین هزینه ممکن شود به شرط آنکه اصول معماری و کمی ذوق و ایده پردازی در آن دخیل باشد. طراحی کابینت آشپزخانه مدرن یک سری اصول و قوانین دارد که اگر به صورت کامل و درست اجرا شود نتیجه کار یک آشپزخانه فوق العاده شیک و زیبا خواهد شد. هدف از طراحی کابینت، استفاده بهینه از فضای آشپزخانه هست. اینکه بتوانیم به مواد غذایی و وسایل و ظروف آشپزخانه دسترسی راحتی داشته باشیم. برای طراحی کابینت، باید به متراژ آشپزخانه، نسبت اندازه شیر آب و سینک ظرف‌شویی، اندازه استاندارد وسایل آشپزخانه (یخچال، ماشین لباس‌شویی، ماشین ظرف‌شویی، مایکرویو و…) دقت کنیم. توجه کنید که کدام قسمت‌ها از کابینت زمینی، هوایی، دیواری، ایستاده، ویترین‌دار، نیمه ایستاده و کانتر (اپن) استفاده می‌شود. واحد طراحی وزین دیزاین با در اختیار داشتن کارشناسان و طراحان متخصص می توانند در کمترین  زمان طرح ایده آل شما را ارائه دهند و با مشاوره رایگان به شما در طراحی کابینت دلخواهتان کمک نمایند.

کابینت

طراحی آنلاین کابینت آشپزخانه

امروزه اکثر افراد، به دنبال راهی برای انجام امور خود در اینترنت هستند یکی از این امور طراحی آنلاین کابینت آشپزخانه است. از این رو در وب سایت های مختلف گشت و گذار می کنند و به دنبال سایتی معتبر برای  طراحی کابینت آشپزخانه هستند؛ می خواهند انواع کابینت ها را از طریق یک سایت شناخته و سپس خود با ابزاری دقیق به طراحی آشپزخانه ای با کابینت های کاربردی و مفید بپردازند. طراحی سه بعدی کابینت با ارائه یک تصویر کامل از تمامی زوایا و جوانب آشپزخانه چگونگی قرار گیری کابینت ها، دستگیره ها، کمد ها، وسایل آشپزخانه و … را به شما نشان خواهد داد که در تصمیم گیری درباره نوع کابینت ها به شما کمک خواهد کرد. ایده های شما ممکن است در واقعیت عملی نباشند پس این عالی است که طرح مورد نظر برای طراحی کابینت پیشنهادی خود را در فضای واقعی آزمایش کنید. عالی ترین زمان برای طراحی کابینت آشپزخانه همگام با طراحی پلان خانه است.

کابینت

طراحی کابینت در بهترین حالت باید قبل از اجرا و کشیدن تاسیسات انجام شود. چه بسا در بسیاری از موارد دیده شده است که بعد از اجرای تاسیسات طراحی انجام شده و منجر به جا به جایی تاسیسات و تحمیل هزینه های اضافی برای کارفرما شده است. طراحی سه بعدی کابینت های آشپزخانه جزو متداول ترین طراحی های سه بعدی نیز می باشد. در مبحث طراحی سه بعدی کابینت ها اصول و قواعدی وحود دارد که در صورتی که به درستی و دقیق انجام شود، طراح می تواند یک آشپزخانه ی زیبا و مدرن تحویل مشتری بدهد.

کابینت

مزایای طراحی سه بعدی کابینت

 • کاهش ریسک در کار
 •  کاهش اضطراب و نگرانی کارفرما از نتیجه پایانی کار
 • امکان تعیین متریال با در نظر گرفتن سلیقه مشتری
 •  امکان مدیریت هزینه ها با توجه به نظر و سلیقه مشتری
 • مشخص شدن سلیقه و زمینه کار برای طراح
 • صرفه جویی در هزینه و زمان
 • تصمیم گیری درست
 •  آسودگی خیال
 •  بهینه سازی فضا
 • بهره گیری از دانش و تخصص کافی
 • آگاهی از تصویر پایانی

کابینت

روند کار طراحی سه بعدی کابینت آشپزخانه

در انجام این فرآیند، ابتدا کارشناسان ما در محل مورد نظر شما حضور یافته و پس از اندازه گیری و برآوردهای اولیه با در نظر گرفتن بودجه مورد نظر شما، طرح پیشنهادی را آماده و آن به صورت سه بعدی مدلسازی می کنند و پس از تغییر و اصلاحات و تایید شما فاز اجرایی آغاز خواهد شد. پس از اینکه کارفرما به طراح مربوطه رجوع کرد، طبق آموزش های گفته شده در بخش مراحل سفارش دهی ابتدا یک پلان دقیق از آشپزخانه مود نظر توسط خود کارفرما تهیه میشود. این پلن شامل شکل هندسی آشپزخانه،مراحل دقیق قرار گیری فاضلاب برای ظرفشویی یا ماشین لباسشویی،محل گاز برای اجاق،محل تعیین شده برای یخچال،پنجره ها وستون ها و.. می باشد .مرحله بعدی تهیه چند عکس با زاویه مختلف از اشپزخانه است . این کار به طراح کمک میکند که فضای ترسیمی شما در مرحله اول را هم بررسی و هم نکته جا مانده ای را متذکر شود. در ادامه فرمی تقدیم مشتری میشه تا نکات بیشتری توسط کارفرما یاداوری شود . در ادامه طراح پیشنهادات کلیدی و کاربردی خود را که می تواند به هر چه زیباتر شدن فضا کمک کند را ارائه خواهد داد. در صورتی که کارفرما طرح مورد نظر را تائید نماید، مرحله پیاده سازی آغاز می شود؛ اما در صورتی که طراحی مورد تائید مشتری نباشد، تمامی نکاتی که از جانب وی ذکر می شود در طراحی بعدی لحاظ خواهد شد و پس از تائید نهایی کارفرما پیاده سازی صورت می گیرد.

کابینت

چه افرادی باید از مشاوره آنلاین طراحی کابینت بهره ببرند؟

اگر جزو افرادی هستید که هنگام و یا سفارش کابینت آشپزخانه دچار وسواس می شوید و در نتیجه نمی توانید به درستی و با خیال راحت نسبت به انتخاب و خرید اقدام کنید، توصیه ی ما به شما این است که قبل از اقدام به خرید نسبت به طراحی سه بعدی آشپزخانه ی خود اقدام نمایید. به اشخاصی که در خرید لوازم مورد نیاز خانه حساس هستند و یا از قدرت ریسک پذیری کمتری نسبت به سایرین بهرمند می باشند، توصیه می شود که پیش از انتخاب و سفارش کابینت، طراحی سه بعدی آشپزخانه خود را به دست فعالان حرفه ای این عرصه بسپارند. با این کار می توانند در ابتدا کلیه سفارشات خود را به طراح کابینت بسپارند تا وی با استفاده از برنمه ها و نرم افزارهای مرتبط، فضاسازی سه بعدی را انجام دهد و در صورت تائید و باب میل بودن، مرحله طراحی و پیاده سازی کابینت ها آغاز شود. کارشناسان واحد طراحی ما با بررسی اولیه فضاهای اجرایی و در دسترس مورد نظر شما و ضمن تعامل و اخذ نظرات مشتریان محترم در زمینه امکان سنجی و بهره برداری هر چه بهتر از این فضاها، نسبت به طراحی اولیه پیش فرض، اقدام و آن را جهت تایید به رؤیت شما رسانیده و سپس با درج و اعمال تغییرات تکمیلی ایجاد شده، نقشه نهایی طراحی شده کار را در محیط ۳D  ترسیم و در اختیار شما قرار خواهند داد. این طرح پس از تایید توسط شما به عنوان ضمیمه اصلی قرارداد برای ادامه مراحل کار به واحد ساخت و تولید ارائه خواهد شد.

کابینت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *