جدیدترین مدل‌های کابینت حمام (۲۰۲۱)

جدید ترین مدل کابینت حمام

هنگامی که از کابینت صحبت می کنیم شاید اولین چیزی که به ذهن برسد، کابینت آشپزخانه باشد. اما جالب است بدانید که امروزه کابینت ها را می توان در نقاط مختلف خانه اعم از حمام و سرویس بهداشتی نصب کرد و از زیبایی و کارایی آن بهره برد. حتما شما هم احساس کرده‌ اید که بعد از یک روز سخت و پرکار هیچ چیز جز یک دوش آب گرم نمی ‌تواند خستگی ‌تان را برطرف کند. برای داشتن یک حمام زیبا، باید طراحی و دکوراسیون مناسب فضا به گونه ای باشد که بتواند احساس آرامش را به شما القا کند. اما حمام جزو فضاهایی است که به خاطر فضای کوچک و لوازم اندکی که دارد هنگام چیدمان دکوراسیون منزل کمتر مورد توجه قرار می گیرد و اغلب در اولویت نیست. با این حال شما می توانید با کمک یک طراحی هوشمندانه، منحصر به فرد و اکسسوری های مناسب آن را به محیطی ایده آل و آرامش بخش تبدیل کنید و از بودن در آن لذت ببرید. در ادامه توجه شما را به چند مدل کابینت شیک برای فضای حمام با جدیدترین و زیباترین طرح های مد سال جلب می کنیم.

 

 

رنگ مناسب کابینت حمام

دقت داشته باشید که انتخاب رنگ مناسب برای طراحی و دکوراسیون حمام یکی از نکات مهمی است که باید به آن توجه کنید. استفاده از رنگ های سفید، طوسی و رنگ طبیعی چوب از محبوب ترین رنگ های ترند سال ۲۰۲۱ برای کابینت حمام می باشند.

 

کابینت روشویی حمام

در طراحی داخلی حمام از المان های مختلفی استفاده می شود. کابینت روشویی از جمله ضروری ترین وسایل و تجهیزات در حمام و سرویس بهداشتی است که برای نگهداری لوازم ضروری مورد استفاده قرار می گیرد. این کابینت ها در ابعاد و اشکال متفاوت ساخته و به بازار عرضه شده اند و متناسب با دکوراسیون حمام می توان نمونه دلخواه با رنگ مورد علاقه را خریداری نمود و در حمام یا دستشویی نصب کرد.

 

مطالب مرتبط

یک روش زیرکانه برای ایجاد جلوه ای مرتب و شیک در حمام های کوچک، کاربرد شلف و کابینت های پنهان است که در ادامه ایده هایی از این نوع طراحی ها را مشاهده خواهید کرد

 

کابینت پنهان 

یک روش زیرکانه برای ایجاد جلوه ای مرتب و شیک در حمام های کوچک، کاربرد شلف و کابینت های پنهان است که در ادامه ایده هایی از این نوع طراحی ها را مشاهده خواهید کرد

 

استفاده از کابینت کنار وان یا دوش حمام برای قرار دادن وسایل یکی از ایده های خوب و کاربردی برای مرتب کردن وسایل حمام و سرویس بهداشتی است.

 

مرتب کردن حمام با کابینت

اگر می خواهید از پراکندگی ابزار برقی خود مانند سشوار و ریش تراش در حمام پیش گیری کنید و همه ی آن ها را در دسترس داشته باشید، پیشنهاد می کنیم از یک کابینت با درب بالارونده یا درب کشویی استفاده کنید. به این نکته توجه کنید که این کابینت را در جایی نصب کنید که به پریزهای برق نزدیک و در ارتفاع مناسبی باشد.

 

استفاده از فضا ها در حمام و توالت

در حمام هایی که فضای زیادی در اختیار نداریم، استفاده درست و هوشمندانه از هر سانتیمتر فضا و عناصر نظم دهنده بسیار مهم است. در چنین حمام هایی به کار بردن کابینت های کشویی ایده هوشمندانه ای است که می تواند وسایل موجود در کمد را به راحتی در دسترس شما قرار می دهد.

 

استفاده از کنجی های نظم دهنده لوازم نیز ایده دیگری است که با کمک آن ها می توان به خوبی از فضاهای پرت موجود در حمام و سرویس بهداشتی جهت نظم بخشیدن به وسایل استفاده کرد.

 

کابینت پنهان در وان حمام نیز یکی از زیرکانه ترین طراحی های کابینت برای استفاده بهینه از فضاست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *