عکس کابینت ممبران

عکس کابینت آشپزخانه ممبران

 

کابینت ممبران اصطلاحی است که این روزها در بازار کابینت سازان و طراحان داخلی آشپزخانه زیاد به کار می رود و در واقع یکی از محبوب ترین مدل های کابینت است. اما واقعیت این است که ممبران نوعی متریال متفاوت نیست. ممبران نوعی روکش از جنس PVC می باشد که بر روی صفحات ام دی اف وکیوم می شود. این که آشپزخانه خود را با کابینت ممبران تزئین کنید هزینه بالایی نسبت به سایرمتریال ها مثل ام دی اف خواد داشت، اما هزینه ای تقریبا با نصف هزینه دکوراسیون چوبی. بنابراین با انتخاب ممبران می توانید در آشپزخانه خود کابینت هایی مشابه چوب طبیعی داشته باشید اما با هزینه ای مناسب تر و به صرفه تر. با انتخاب کابینت ممبران شما در واقع یک کابینت ام دی اف اما با ظاهر لوکس و ظریف دارید که آشپزخانه تان را به یک آشپزخانه لاکچری تبدیل می کند. در ادامه عکس هایی از این مدل کابینت جذاب و خاص به شما نشان خواهیم داد.

کابینت ممبران رومی قهوه ای سوخته

کابینت ممبران سفید و طلایی با صفحه مشکی روی جزیره

کابینت ممبران نسکافه ای

کابینت ممبران سفید آبی

کابینت ممبران قهوه ای ستون دار

کابینت ممبران قهوه ای تیره

آشپزخانه ممبران کرم

کابینت ممبران صدفی طلایی

کابینت ممبران سفید

سفید محبوب ترین رنگ کابینت ممبران است. رنگ سفید به تزئینات و حکاکی ها اجازه می دهد که بیشتر خودنمایی کنند و بیشتر به چشم بیایند. علاوه بر این، کابینت های سفید رنگ می توانند آشپزخانه شما را بزرگ تر جلوه بدهند. در ضمن مطمئن باشید که رنگ سفید به شما اجازه نمی دهد که از تزئینات زیاد این نوع کابینت ها خسته شوید.

کابینت ممبران سفید

کابینت کلاسیک سفید

کابینت ممبران سفید ویترین دار با صفحه کرم

کابینت سفید ممبران با دستگیره نقره ای

آشپزخانه ممبران سفید با لوستر برنزی

کابینت ممبران سفید صدفی

کابینت ممبران سفید طلایی

یکی از ترکیب رنگ های رایج در اجرای کابینت ممبران سفید، ترکیب آن با رنگ طلایی می باشد. در کابینت ممبران سفید طلایی می توان از رنگ طلایی برای سر ستون ها و منبت ها استفاده کرد. استفاده از رنگ طلایی موجب تبدیل فضای آشپزخانه به فضایی لوکس می شود. به همین دلیل کابینت ممبران سفید طلایی یکی از مجلل ترین انواع کابینت کلاسیک به شمار می رود.

کابینت ممبران سفید طلایی

کابینت ممبران لاکچری سفید

کابینت کلاسیک سفید طلایی

کابینت ممبران کلاسیک سفید طلایی جزیره دار

کابینت ممبران استخوانی

رنگ استخوانی را می توان یکی از پر مصرف ترین رنگ های مورد استفاده برای کابینت ممبران بعد از رنگ سفید و سفید طلایی دانست. در حقیقت رنگ استخوانی مانند رنگ سفید، برای فضای آشپزخانه با هر ابعادی کاملا مناسب است. از طرف دیگر اگر آشپزخانه شما نور کمی دارد و شما هم نخواهید از رنگ سفید در آشپزخانه تان استفاده کنید، می توانید از کابینت ممبران استخوانی استفاده نمایید. می توانید در کنار این رنگ از طیف رنگ های گرم نظیر کف پوش چوبی استفاده کنید تا آشپزخانه فضایی گرم و دوست داشتنی داشته باشد.

کابینت ممبران کرم طلایی

کابینت ممبران استخوانی

کابینت جزیره ممبران استخوانی

کابینت کلاسیک استخوانی

کابینت کلاسیک استخوانی طلایی

کابینت ممبران استخوانی با صفحه مشکی

میز جزیره ممبران کرم رنگ

کابینت ممبران قهوه ای

رنگ قهوه ای رنگ چوب است و از دیرباز در سبک کلاسیک آشپزخانه جای داشته است. این رنگ هیچ موقع قدیمی نشده و از مد نمی افتد. یکی از مزیت های انتخاب این رنگ برای کابینت آشپزخانه این است که با اکثر ترکیب های رنگی در دکوراسیون شما به راحتی ست شده و جلوه زیبایی برای خانه شما پدید می آورد. قهوه ای فندقی، قهوه ای روشن و قهوه ای سوخته از پرکاربردترین رنگ ها در رنگ بندی کابینت ممبران هستند. هر چه فضای شما کوچک تر و کم نور تر باشد، باید از رنگ های قهوه ای روشن تر در رنگ بندی کابینت ممبران استفاده کنید. از رنگ های قهوه ای تیره مانند قهوه ای سوخته، در آشپزخانه هایی با متراژ بالا و پر نور استفاده می شود.

کابینت ممبران قهوه ای

کابینت ممبران قهوه ای با صفحه سفید

کابینت ممبران قهوه ای با یخچال و لباسشویی سفید

کابینت ممبران قهوه ای سوخته

کابینت وکیوم قهوه ای

کابینت ممبران قهوه ای جزیره

کابینت ممبران قهوه ای با صندلی اپن جزیره

کابینت ممبران کلاسیک

اگر بخواهیم به یکی از پر طرفدارترین کابینت های کلاسیک اشاره کنیم می توانیم طرح ممبران را نام ببریم. هر چند که کابینت های کلاسیک معمولا از متریال چوب ساخته می شوند، اما کابینت ممبران جزء جدیدترین انواع کابینت کلاسیک می باشد که با طرح و نقش زیبای خود گزینه ای مناسب برای دکوراسیون آشپزخانه های کلاسیک به شمار می آید. مزیت کابینت ممبران نسبت به کابینت های چوبی کلاسیک، قیمت مقرون به صرفه آن هاست. در واقع، با انتخاب کابینت ممبران می توانید زیبایی و شکوه کابینت کلاسیک را با هزینه ای مناسب در خانه خود داشته باشید.

کابینت ممبران کلاسیک

کابینت ممبران کلاسیک کرم

کابینت ممبران کلاسیک صدفی

کابینت ممبران کلاسیک سفید با صفحه مشکی

کابینت ممبران کلاسیک گردویی

کابینت ممبران کلاسیک سفید طلایی

کابینت ممبران دو رنگ

کابینت ممبران مدرن

هر چند که کابینت های ممبران اغلب با طراحی های کلاسیک شناخته می شوند، اما استفاده از این جنس کابینت در طراحی های ساده تر و مدرن تر هم چندان عجیب نیست. ساده ‌ترین طرح ‌های کابینت ممبران هم خیلی شیک و مجلسی هستند. در واقع قرار نیست برای داشتن زیبایی و جذابیت کابینت ممبران حتما سراغ نمونه ‌های شلوغ و پر نقش و نگار بروید. خیلی از طرح‌ های این کابینت ساده هستند ولی می توانند آشپزخانه شما را بسیار شیک جلوه بدهند.

کابینت ممبران مدرن قهوه ای

کابینت ممبران مدرن نقره ای

کابینت ممبران مدرن طوسی

ویترین کابینت ممبران

کابینت های ممبران هم مانند هر نوع کابینت دیگری می توانند با انواع متریال و مواد و مصالح ترکیب شوند. به طور مثالۀ، ترکیب آن ها با شیشه می تواند برای شما کابینت های ویترینی را پدید بیاورند که بسیار هم شکیل و زیبا هستند. یکی از مزیت ‌های ویترین ممبران بزرگ تر و عمیق ‌تر نشان دادن کابینت ‌ها و هم چنین چیدن وسایل نفیس و دکوری در آن هاست. مدل ‌های ویترین کابینت ممبران خیلی متنوع هستند ومعمولا از طرح های مشبک در طراحی آن ها استفاده می شود.

ویترین کابینت ممبران

 طراحی ویترین کابینت ممبران

کابینت ممبران با ویترین شیشه ای

کابینت وکیوم ویترین دار

ویترین کابینت وکیوم

ویترین پنجره ای کابینت ممبران

میز جزیره ممبران

میز جزیره را خیلی ها مخصوص آشپزخانه های مدرن می دانند. اما در حقیقت جزیره های کابینت آشپزخانه از تنوع و مدل های فراوانی برخوردارند و طراحی آن ها منوط به یک سبک خاص نبوده و امکان اجرای آن در سبک های مدرن و کلاسیک وجود دارد. در جزیره کابینت ممبران معمولا از طرح های زیبای رومی  الهام گرفته شده و همانند درب های کابینت کنده کاری و ابزار زده می شوند.

میز جزیره ممبران

جزیره ممبران سفید

جزیره کابینت کلاسیک قهوه ای

میز جزیره ممبران سفید طلایی

میز جزیره ممبران گردویی

میز جزیره ویترین دار

کابینت ممبران با صفحه کورین مشکی

برای آشپزخانه هایی که بسیار لوکس هستند، هیچ متریالی بهتر از کورین نمی توان برای صفحه کابینت انتخاب نمود. صفحه کابینت کورین یکی از محبوب ترین انتخاب ها برای کابینت های کلاسیک و ممبران است. وقتی در یک آشپزخانه کابینت ها با رنگ سفید یا استخوانی انتخاب می شوند و دستگیره ها به رنگ طلایی هستند، بهترین انتخاب برای صفحه، رنگ مشکی با دانه های ریز است. اگر شما قصد خلق یک فضای لوکس دارید، این ترکیب رنگی را می توان بهترین و برازنده ترین حالت ممکن دانست: ترکیب رنگ های استخوانی، طلایی و مشکی. در آشپزخانه های ممبران حتی می توان از دو رنگ کورین سفید و مشکی استفاده کرد: کورین مشکی بر روی جزیره و کورین سفید بر روی یونیت های زمینی.

کابینت ممبران سفید طلایی با صفحه کورین مشکی

کابینت ممبران کرم با صفحه کورین مشکی

کابینت ممبران کرم با صفحه مشکی

صفحه مشکی کابینت ممبران

کابینت ممبران سفید با اجاق گاز مشکی

صفحه کورین کابینت ممبران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.