عکس کابینت ام دی اف

عکس کابینت آشپزخانه ام دی اف

 

یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین مصالح در ساخت کابینت‌، ام دی اف است. آن چه که در بین عموم با لفظ کابینت ام دی اف ساده یا کابینت ام دی اف شناخته می شود، در واقع کابینت هایی با مغزی ام دی اف و روکش ملامینه است. ملامینه نوعی روکش است که با چسب، فشار و حرارت بر صفحه ام دی اف ساده اعمال می ‌شود. این روکش، در طرح‌ ها و رنگ‌ های مختلفی در بازار عرضه می ‌شود. یکی از مزیت های کابینت ام دی اف همین تنوع رنگی بسیار بالای آن می باشد که قابلیت ست شدن با هر تم رنگی را دارد. تنوع رنگی در کنار قیمت اقتصادی و مناسب و موارد دیگر، باعث شده تا این نوع کابینت به عنوان کابینتی شیک و لوکس در آشپزخانه‌ های ایرانی استفاده ‌شود. در بخش های بعدی تصاویری از انواع مدل‌ کابینت آشپزخانه ام دی اف را مشاهده خواهید کرد.

کابینت ام دی اف

کابینت ام دی اف سفید طوسی

کابینت ام دی اف سفید قهوه ای

کابینت ام دی اف سفید با گاز صفحه ای مشکی

کابینت ام دی اف قهوه ای ویترین دار

مدل جدید کابینت ام دی اف

کابینت های ام دی اف تنوع طرح و رنگ زیادی دارند و این موضوع سبب شده هر فردی با هر سلیقه ای بتواند طرح و مدل مورد نظر خود را انتخاب نماید. اگر به دنبال مدل کابینت ام ‌دی ‌اف جدید هستید، پیشنهاد می ‌دهیم از کابینت‌ هایی با طراحی ‌های دو رنگ استفاده کنید. به این منظور می توانید رنگ کابینت های بالا و پایین را متضاد با یکدیگر انتخاب نمایید. هم چنین می توانید از ترکیب رنگ های مکمل برای انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه استفاده کنید. قبل از سفارش ساخت کابینت آشپزخانه حتما مدل های جدید را مشاهده کنید.

کابینت ام دی اف دو رنگ بالا سفید پایین قهوه ای

کابینت دو رنگ سبز و آبی

کابینت ترکیبی سفید و رنگ چوب

کابینت زرد و طوسی

کابینت طوسی نارنجی

کابینت سفید گردویی

کابینت ام دی اف کرم قهوه ای

اگر رنگ کرم را برای کابینت آشپزخانه می پسندید بهتر است این رنگ را به تنهایی به کار نبرید. رنگ کرم را به عنوان رنگ اصلی یا فرعی در نظر بگیرید و رنگ دیگری را با آن ترکیب کنید. یکی از محبوب ترین رنگ های مکمل برای کابینت ام دی اف کرم، ترکیب آن با رنگ قهوه ای است. مدل کابینت ام دی اف کرم و قهوه ای بسیار جذاب و عین حال آرامش بخش است.

کابینت ام دی اف کرم قهوه ای روشن

کابینت ام دی اف کرم قهوه ای

کابینت کرم قهوه ای

ام دی اف کرم قهوه ای

کابینت دو رنگ کرم و قهوه ای

کابینت ام دی اف سفید مشکی

یکی دیگر از جذاب ترین رنگ های ترکیبی کابینت، ترکیب دو رنگ متضاد سفید و مشکی است. البته دقت کنید که کابینت های ام دی اف سفید مشکی برای آشپزخانه های بزرگ مناسب نیستند. علاوه بر آن باید در انتخاب طرح کابینت ام دی اف سفید مشکی دقت کافی را به خرج دهید. استفاده از رنگ مشکی بهتر است تنها در لبه های کابینت صورت بگیرد تا جلوه زیباتری داشته باشد.

کابینت سفید با جزیره مشکی

کابینت سفید مشکی جزیره دار

کابینت سفید مشکی بدون دستگیره

کابینت سفید مشکی

 ام دی اف سفید مشکی ساده

کابینت ام دی اف سفید

سفید یکی از متداول ترین و پر طرفدارترین رنگ ها برای کابینت آشپزخانه است. مدل کابینت ام دی اف سفید بیشتر برای آشپزخانه های کوچک به کار می رود، چرا که با انعکاس نور در محیط باعث بزرگ تر به نظر رسیدن آن می گردد. همچنین افرادی که می خواهند بخش زیادی از آشپزخانه خود را کابینت کنند بدون این که اشغال این فضا و شلوغی آن توسط کابینت ها حس شود، انتخاب کابینت ام دی اف سفید برایشان بسیار مناسب می باشد.

کابینت ام دی اف سفید

کابینت سفید

کابینت سفید بدون دستگیره

آشپزخانه مدرن سفید

آشپزخانه مینیمال سفید

کابینت ام دی اف طوسی

اگر می خواهید از یک رنگ خنثی برای کابینت های خود استفاده کنید که جدید و شیک بوده و در عین حال تکراری نباشد، رنگ طوسی در طیف های مختلف آن، مناسب ترین رنگ برای شماست. رنگ طوسی می تواند به صورت تکی و یا ترکیب با رنگ های دیگر به کار رود. به عنوان مثال، ترکیب کابینت طوسی با مقدار کمی رنگ زرد یا سفید می تواند جذابیت دو چندانی را برای محیط ایجاد کند.

کابینت ام دی اف طوسی روشن

کابینت طوسی مدرن

کابینت ام دی اف طوسی تیره جزیره دار

کابینت مینیمال طوسی

کابینت ام دی اف خاکستری

کابینت ام دی اف طرح چوب

چوب از پرطرفدارترین متریال ها در دکوراسیون داخلی است. چوب طبیعی زیبایی و شکوه خاصی دارد، اما قیمت چوب درختان بسیار بالاتر از سایر متریال هاست. از این رو می توان از کابینت های طرح چوب استفاده کرد که هم قیمت مقرون به صرفه تری دارند و هم شکل ظاهری آن ها شباهت زیادی به چوب طبیعی دارد. این کابینت ها ایجاد کننده یک فضای گرم و صمیمی هستند.

کابینت ام دی اف قهوه ای

کابینت ام دی اف قهوه ای با جزیره سفید

کابینت ام دی اف طرح چوب

کابینت ام دی اف رنگ چوب

کابینت ام دی اف طرح چوب با فر توکار

کابینت ام دی اف قهوه ای با یخچال توکار نقره ای

کابینت ام دی اف با رنگ فانتزی

چنان چه علاقه مند به ایجاد فضایی متفاوت، مهیج و پر انرژی در آشپزخانه خود هستید، پیشنهاد ما به شما استفاده از ام دی اف هایی با رنگ های خاص است. همان طور که گفتیم، ورق های ام دی اف تنوع رنگی بالایی دارند که در میان آن ها رنگ های فانتزی مثل قرمز، زرد، نارنجی، سبز، آبی، بنفش و… هم به چشم می خورد. توصیه ما به شما برای استفاده از رنگ های فانتزی کابینت آشپزخانه این است که از آن ها در کنار یک رنگ خنثی مثل سفید یا طوسی استفاده کنید تا دچار دل زدگی نشوید.

کابینت ام دی اف بنفش

کابینت ام دی اف سبز

کابینت ام دی اف صورتی

کابینت ام دی اف زرد

کابینت ام دی اف قرمز

کابینت ام دی اف آبی

کابینت ام دی اف نارنجی

کابینت ام دی اف برای آشپزخانه کوچک

کابینت آشپزخانه کوچک باید به گونه ای انتخاب شود که در عین گرفتن فضای کم از آشپزخانه، بیشترین کارایی را به مصرف کننده ارائه بدهند. به علاوه، انتخاب رنگ کابینت در مورد این آشپزخانه ها اهمیت زیای دارد. بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنید تا با بازتاب حداکثری نور، فضای آشپزخانه را دل باز تر و بزرگ تر از آن چه هست نشان دهند. هم چنین می توانید از ورق های ام دی اف براق برای طراحی کابینت آشپزخانه کوچک خود کمک بگیرید. طراحان باور دارند که استفاده از رنگ های براق می ‌تواند به فضای آشپزخانه های کوچک عمق بدهد و باعث شود که آشپزخانه بزرگ تر به نظر برسد.

کابینت ام دی اف برای آشپزخانه کوچک

کابینت سفید برای آشپزخانه کوچک

کابینت آبی آسمانی

آشپزخانه ام دی اف مدرن

کابینت سفید قهوه ای

کابینت ام دی اف گردویی

کابینت جزیره ام دی اف

آشپزخانه جزیره از جدیدترین سبک های دکوراسیون داخلی آشپزخانه است که در دنیای مد و طراحی داخلی ساختمان بسیار خوش درخشیده است. در این مدل علاوه بر این که کابینت ها اطراف دیوارها نصب شده اند، در مرکز آشپزخانه نیز کابینتی جداگانه قرار می گیرد که به آن کابینت جزیره گفته می شود. آشپزخانه جزیره این قابلیت را به صاحب‌ خانه می‌ دهد که از پیشخوان برای کار در آشپزخانه استفاده کند. کاربرد جزیره برای خانه‌ های مختلف متفاوت است؛ در خانه ‌ای سینک ظرف‌شویی، در خانه ‌ای دیگر اجاق گاز و در آشپزخانه دیگر ممکن است تنها فضایی برای قرار دادن وسایل گوناگون تزیینی باشد. اما در اکثر موارد به عنوان میز ناهارخوری کاربرد دارد. در ادامه تصاویری از جدیدترین و شیک ترین مدل های کابینت جزیره ام دی اف برای آشپزخانه را مشاهده می ‌کنید.

کابینت جزیره ام دی اف

میز جزیره ام دی اف طوسی

ام دی اف کرم قهوه ای با کابینت جزیره

کابینت ام دی اف سفید جزیره دار

کابینت ام دی اف قهوه ای سوخته

کابینت ام دی اف بدون دستگیره

کابینت ام دی اف زیر مجموعه کابینت آشپزخانه مدرن است و با درب های ساده و بدون ابزار شناخته می شود. سادگی این درب ها تا حدی است که حتی می توان دستگیره را از آن حذف کرد. در کابینت بدون دستگیره هیچ ‌گونه یراق آلاتی بر روی کابینت قرار نمی‌ گیرد و باعث یک دست و هماهنگ دیده شدن آن می ‌شود. کسانی که طرفدار دکوراسیون آرام و ساده هستند، بیشترین استقبال را از این نوع کابینت ‌ها می‌ کنند.

ام دی اف گردویی دستگیره پنهان

کابینت بدون دستگیره سفید قهوه ای

کابینت ام دی اف بدون دستگیره

کابینت ام دی اف دستگیره پنهان

ام دی اف بدون دستگیره

کابینت فوق برجسته

ام دی اف فوق برجسته نسل جدید ام دی اف های ملامینه می باشد. این ورق ها با هدف شبیه سازی چوب طبیعی تولید شده و در ظاهر و لمس، بافتی مشابه چوب طبیعی درخت دارد. این روکش به دلیل برجستگی زیبا و طبیعی خود جزو پرفروش ترین ام دی اف هاست که برگرفته از ورق های اروپایی است که در کابینت مدرن استفاده می شود. اصولا از ورق های فوق برجسته در کنار ورق تک رنگ ساده (غالبا سفید) به صورت تلفیقی استفاده می شود و این ترکیب جلوه بی نظیری به کار می دهد که می تواند هر بیننده ای را جذب زیبایی خود نماید. در زیر تصاویر نمونه هایی از کابینت فوق برجسته با طراحی زیبا و شیک به نمایش گذاشته شده است.

کابینت فوق برجسته

کابینت ام دی اف فوق برجسته دو رنگ

کابینت فوق برجسته گردویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.