طرح درب کابینت ممبران

طرح درب کابینت ممبران

یکی از پرطرفدارترین انواع کابینت، کابینت آشپزخانه ممبران است. در مراحل اجرای این نوع کابینت، مانند هر کابینت دیگری، پس از نصب چهارچوب اصلی باید به سراغ نصب درب های آن برویم. درب های کابینت ممبران می تواند از جنس چوب طبیعی، روکش چوبی، لایه پی وی سی، هایگلاس و… باشد که از تنوع بسیار بالایی در طرح و رنگ برخوردار بوده و سازگار با هر سلیقه ای می باشد.

کابینت ممبران، طراحی کابینت ممبران، درب کابینت ممبران

طرح و مدل درب کابینت ممبران

یکی از ویژگی های منحصربفرد کابینت های ممبران را می توان انعطاف پذیری بالا و قابلیت طراحی منبت و معرق بر درب کابینت ممبران دانست. این ویژگی موجب می گردد تا زیبایی و جذابیت خانه افزایش یافته و شما بتوانید طرح های مورد علاقه خود را به کابینت ساز سفارش دهید تا در کمترین زمان بر درب کابینت ممبران اجرایی سازد. درب های کابینت ممبران از تنوع نامحدود طرح و مدل برخوردارند و شما می توانید که هر طرحی را که در ذهن دارید جهت اجرا انتخاب نمایید. طراحی و اجرای این درب ها تماماً توسط کامپیوتر و ماشین انجام گرفته و امکان بروز خطا در آن تقریبا صفر است.  طرح های انتخاب شده از ساده ترین تا پرکارترین آن ها، توسط دستگاه سی ان سی روی سطح کار حکاکی شده و سپس روکش پی وی سی روی آن پرس می شود.

کابینت ممبران، طراحی کابینت ممبران، درب کابینت ممبران

لازم به ذکر است که کیفیت درب ممبران وابستگی زیادی به کیفیت دستگاه، چسب و طرح روی آن دارد. و اگر درها در کارگاه‌ های بی کیفیت ساخته شوند به سرعت فرسوده می ‌شوند. تشخیص درب با کیفیت از بی کیفیت نیاز به تخصص و شناخت برند‌ها و کارگاه‌ ها دارد. قبل از خریدن درب با متخصصان ما مشورت کنید. یک محصول بی ‌کیفیت برای شما هزینه، دردسر و زحمت زیادی ایجاد خواهد کرد.

کابینت ممبران، طراحی کابینت ممبران، درب کابینت ممبران

محبوب ترین طرح درب کابینت ممبران

انعطاف پذیری چوب ام دی اف موجب گشته تا انجام طراحی های زیبا، از ساده تا بسیار مجلل بر درب کابینت ممبران میسر گردد. این طرح ها می توانند نمونه هایی از معرق و منبت کاری باشند، یا حکاکی و برجسته سازی. طرح های برجسته که با فرورفتگی و تورفتگی های زیبا به صورت سه بعدی دیده می شوند فقط در این کابینت قابل اجرا هستند. بعضی درب ها طرحی مانند قاب دارند و فقط دور آن ها بافت های برجسته دیده می شود. برخی نیز فقط در وسط درب طرحی مانند گل دارند و سادگی در آن ها حرف اول را می زند. شما می توانید طرح های مورد نظر خود را برای داشتن درب کابینت ممبران زیبا به کابینت ساز سفارش داده و خانه خود را جذاب تر و خاص کنید.

کابینت ممبران، طراحی کابینت ممبران، درب کابینت ممبران

رنگ بندی درب کابینت ممبران

یکی از مراحل هیجان انگیز و در عین حال دشوار انتخاب کابینت، مرحله انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه است. کابینت های ممبران با دارا بودن تنوع بسیار عالی رنگ بندی، دست مشتری را برای انتخاب باز کرده و این مرحله دشوار را آسان تر می کند. کابینت های ممبران به همان میزانی که در طرح متنوع اند، از تنوع رنگ بندی نیز برخوردارند. رنگ بندی درب کابینت ممبران یکی از متنوع ترین انواع رنگ بندی کابینت آشپزخانه است. بنابراین با توجه به سلیقه و تم آشپزخانه تان می توانید هر رنگی را که دوست داشته باشید انتخاب نموده و خریدتان را انجام دهید. شما همچنین می توانید از ترکیب رنگ کابینت ممبران نیز استفاده و زیبایی آشپزخانه تان را دو چندان نمایید.

کابینت ممبران، طراحی کابینت ممبران، رنگبندی کابینت ممبران

طرح لاکچری درب کابینت ممبران

درب های کابینت ممبران می توانند طرح های مختلفی چه از نظر نوع قاب های دور درب ها و چه از نظر طرح و نقش و بافت خود روکش درب داشته باشند. این خصیصه در مورد تاج بالای کابینت، ستون، سر ستون و غیره که از جنس ممبران هست نیز امکان پذیر است. کابینت های ممبرانی که دارای طراحی کلاسیک هستند باید از درب هایی که دارای نقوش منبت و کنده کاری های بیشتری هستند استفاده نمایند. بنابراین نمی توانید از مدل هایی که بر روی سطح درب ممبران از نقوش مدرن و یا ساده به کار رفته باشد استفاده نمایید. در طراحی کابینت های لاکچری و مجلل ممبران، طرح های ظریف و پرنقش و نگار بیشتری به چشم می خورند. این طرح ها و نقوش ظریف باعث می شوند تا کابینت ها مانند یک اثر هنری باشکوه در قلب خانه شما بدرخشند. طرح های پرکار و لاکچری کابینت ممبران شامل تاج و زیر چراغ و پاخور هستند که در کنار ستون سرستون‌های نقش برجسته از جنس رزین و چوب زیبایی دو چندانی به دکوراسیون آشپزخانه شما می بخشند.

کابینت ممبران، طراحی کابینت ممبران، کابینت ممبران لاکچری

کابینت ممبران، طراحی کابینت ممبران، کابینت ممبران لاکچری

کابینت ممبران، طراحی کابینت ممبران، کابینت ممبران لاکچری

طرح ساده درب کابینت ممبران

حکاکی ها و طرح های روی بدنه کابینت های ممبران می تواند به سلیقه شما کم و زیاد شود. در واقع انعطاف پذیر بودن کابینت های ممبران در برابر خواسته افراد یکی از مزیت های آن محسوب می شود. هرچند که کابینت ممبران غالباً با سبک کلاسیک و طرح های پرکار و برجسته شناخته می شود، اما این به آن معنی نیست که نمی توان طرح های ساده تر را روی درب های آن اجرا کرد. بنابراین تفاوتی نمی ‌کند عاشق یک درب کابینت ممبران شلوغ هستید یا از یک آشپزخانه با کابینت های ساده تر استقبال می ‌کنید، تنوع زیاد درب های ممبران می ‌تواند هر کسی را با هر نوع سلیقه‌ ای راضی کند.

کابینت ممبران، طراحی کابینت ممبران، کابینت ممبران ساده

کابینت ممبران، طراحی کابینت ممبران، کابینت ممبران ساده

کابینت ممبران، طراحی کابینت ممبران، کابینت ممبران ساده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.