تجهیزات ریلی داخل کابینت آشپزخانه

تجهیزات ریلی کابینت

هر خانم خانه داری دوست دارد فضای کابینت های آشپزخانه اش به اندازه ای باشد که کل ظروف و وسایل را در خود جای دهد و این گونه به دکوراسیون منزل خود نظم بخشد، اما امروزه در اغلب خانه ها محدودیت فضا وجود دارد و مصرف کنندگان دیگر همانند سابق نمی ‌توانند وسایل مورد نیاز خود و لوازم آشپزخانه شان را به راحتی در کابینت های خود جای داده و به وقت نیاز به آسانی به آن ها دسترسی پیدا کنند. از طرفی اگر کابینت فضای کافی برای نگهداری وسایل نداشته باشد، آشفتگی در فضای آشپزخانه ایجاد می شود. بنابراین کابینت ها باید امکاناتی جهت استفاده بهینه از فضا داشته باشند تا هم نظم و ترتیب در آشپزخانه ایجاد کنند و هم فضای آن را زیباتر نشان دهند. برای حل این مشکل می توان از تجهیزات ریلی و کشویی کابینت استفاده کرد که امکان استفاده بهتر و مفیدتری از فضای آشپزخانه را به شما می دهند. تجهیزاتی که اغلب در فضای داخلی کابینت ‌ها قرار می ‌گیرند به ‌نوعی آن ‌ها را برای استفاده هر چه هدفمندتر، تفکیک و جداسازی می ‌کنند.

تجهیزات ریلی کابینت آشپزخانه

در سال های اخیر تجهیزات ریلی و کشویی به جهت تنوع بالا و نصب راحتی که دارند، بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته اند. بخشی از این محصولات برای نظم بخشیدن به انواع مواد غذایی، بطری ها و ادویه و خریدهای سوپرمارکتی استفاده می‌شوند و برخی دیگر سبد سیب زمینی و پیاز، مواد شوینده و سبدهای چند منظوره هستند. در ادامه به معرفی تعدادی از لوازم جانبی و تجهیزات کابینت بسیار کاربردی خواهیم پرداخت.

،تجهیزات ریلی کابینت آشپزخانه

سوپرمارکت کابینت آشپزخانه

با وجود ریلی بودن سوپر مارکت کابینت دیگر نیازی نیست برای برداشتن لوازم از درون کابینت دستتان را به داخل کابینت ببرید و از بین تعدادی از لوازم به چیزی که نیاز دارید به سختی دسترسی پیدا کنید چرا که می توانید با بیرون کشیدن آن از داخل کابینت از چندین جهت به آسانی دسترسی داشته باشید و بدون ایجاد هیچ گونه بی نظمی محصول مد نظرتان را از داخل سوپر مارکت بردارید.

سوپرمارکت کابینت آشپزخانه، تجهیزات ریلی کابینت آشپزخانه

به هنگام انتخاب و خرید انواع سبد سوپرمارکت باید به نکات بی شماری نظیر اندازه یونیت و کاربرد سبد توجه کرد. اما در این میان مهم ترین نکته ای که باید مورد توجه قرار بگیرد نحوه دسترسی به سبد است. به عبارت دیگر سبد باید به گونه ای انتخاب شود که پس از نصب، مصرف کننده بتواند به سادگی به محتویات درون آن دست پیدا کند. به همین جهت است که تولیدکنندگان تجهیزات کابینت، سبدهای سوپرمارکتی را در انواع گوناگون سبد سوپر ریل کف، ریل وسط، ریل پهلو، یخچالی و کنج به بازار عرضه کرده اند.

سوپرمارکت کابینت آشپزخانه، تجهیزات ریلی کابینت آشپزخانه

سبد آبچکان کابینت آشپزخانه

از اجزای مهم آشپزخانه آبچکان است. به طوری که نمی‌ توان آشپزخانه ‌ای را بدون آبچکان تصور کرد. خوشبختانه امروزه کابینت ‌ها طوری طراحی شده‌اند که به راحتی و با توجه به نیاز می ‌توان آبچکانی متناسب با نیاز افراد انتخاب کرد. آبچکان ها از دو نوع دیواری و رومیزی تشکیل شده اند. و انتخاب درست آبچکان نیز بسیار اهمیت دارد، زیرا انواع آبچکان با ظرفیت‌های مختلف و برای سطوح مختلف طراحی شده است.

تجهیزات ریلی کابینت آشپزخانه، آبچکان آشپزخانه، آبچکان ظروف، آبچکان دیواری، آبچکان رومیزی

نکته مهم برای خرید تجهیزات داخل کابینتی، تناسب جنس بدنه با کاربری محصول است؛ به‌عبارت ‌دیگر چون آبچکان ها محصولاتی هستند که بیش از سایر تجهیزات داخل کابینتی، در معرض رطوبت قرار می‌گیرند، بدنه آن‌ها حتما باید از موادی ساخته ‌شده باشد که در مقابل رطوبت مقاوم بوده و دچار پوسیدگی نگردد. ازاین ‌رو بسیاری از نصابان معتقدند که آبچکان های استیل، بهترین نوع از آبچکان های داخل کابینتی هستند.

تجهیزات ریلی کابینت آشپزخانه، آبچکان آشپزخانه، آبچکان ظروف، آبچکان دیواری، آبچکان رومیزی

سطل زباله داخل کابینت

قرار دادن سطل زباله در فضای آشپزخانه جلوه زیبایی ندارد، به همین منظور سعی شده تا در فضای کابینت محلی برای قرار دادن زباله ها تعبیه شود. از سطل زباله به صورت تک قلو و دوقلو به منظور تفکیک زباله استفاده می شود و معمولا به صورت ریلی زیر سینک نصب می شود.

تجهیزات ریلی کابینت آشپزخانه، سطل زباله کابینتی، سطل زباله داخل کابینت، سطل آشغال آشپزخانه

ریل نصب شده در این سطل زباله های کابینتی از نوع ریل ساچمه ای می باشد که دارای استحکام زیادی در برابر وزن زیاد می باشد. قبل از خرید هر نوع سطل زباله داخل کابینتی حتما به ابعاد دقیق داخل کابینت دقت نمایید تا بتوانید مناسب با فضای کابینت خود یکی از انواع سطل زباله داخل کابینتی را انتخاب و نصب کنید.

تجهیزات ریلی کابینت آشپزخانه، سطل زباله کابینتی، سطل زباله داخل کابینت، سطل آشغال آشپزخانه

سبد مواد شوینده

سبد مواد شوینده به صورت ریلی است و به صورت کشویی باز و بسته می شود. این محصول معمولا در زیر سینک و در کنار سطل زباله ریلی قرار میگیرد و در آن مواد شوینده اعم از نرم کننده، پودر لباسشویی و غیره قرار می گیرد. شما می توانید این محصول را به درب کابینت نیز وصل کنید. به طوری که با وسیله و فریمی که طراحی شده آن را با پیچ ام دی اف به درب کابینت متصل کنید تا هنگامی که درب را باز می کنید سبد مواد شوینده با قابلیت نصب به درب هم همراه با آن بیرون بیاید. اگر عمق کمی برای نصب دارید و ابعاد این محصول با فضای شما منطبق نیست، پیشنهاد ما سبد مواد شوینده عمق کم است.

تجهیزات ریلی کابینت آشپزخانه، سبد مواد شوینده، کابینت مواد شوینده

مجیک کرنر

یکی از معضلات کابینت های کناری، دسترسی سخت به داخل آن هاست. امروزه شیوه های مختلفی برای این کابینت ها قابل پیاده سازی است. یکی از شیوه های پر طرفدار استفاده از یراق مجیک کرنر است. اکسسوری مجیک کرنر بهترین گزینه برای استفاده از فضای دور از دسترس کابینت هایی می باشد که در گوشه آشپزخانه قرار دارند.

تجهیزات ریلی کابینت، مجیک کرنر

بعضی از کابینت ها عمق زیادی دارند و دسترسی به آنها سخت است. قسمت انتهایی این کابینت ها همیشه آشفته و بهم ریخته است. این سبدها حالت ریلی و چرخشی دارند و از فضای پرتی کابینت استفاده بهینه می کنند. این طبقه های متحرک به راحتی از داخل کابینت بیرون می آیند و امکان نظافت و استفاده از بخش های مختلف آنها فراهم است.

تجهیزات ریلی کابینت، مجیک کرنر

جا قاشق و چنگال داخل کابینت

داشتنن آشپزخانه ای منظم و مرتب باعث سرعت و دقت در هنگام آشپزی می شود. استفاده از جا قاشق وچنگالی در داخل کشو کابینت باعث می شود تا هنگام برداشتن قاشق یا چنگال و چاقو از داخل کشو کابینت دیگر دنبال آنها جهت پیدا کردن آن نباشیم و با یک نگاه به داخل کشو وسیله مورد نیاز آشپزی را پیدا کنیم و از آن استفاده نماییم.

تجهیزات ریلی کابینت، جا قاشق چنگال داخل کابینت، جا قاشق چنگال کشویی

شما همچنین می توانید انواع ملاقه و کفگیر بزرگ را هم در داخل این تقسیم کننده کشو داخل کابینتی قرار بدهید و به راحتی از آنها استفاده نمایید.ی کی از مزیت های مهم این جا قاشق و چنگالی آن است که شما می توانید با توجه به ابعاد کشو کابینت آشپزخانه خود آن را برش بزنید.

تجهیزات ریلی کابینت، جا قاشق چنگال داخل کابینت، جا قاشق چنگال کشویی

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.