بهترین ترکیب رنگ کابینت های‌گلاس

بهترین ترکیب رنگ کابینت های‌گلاس

کابینت هایگلاس یکی از انواع کابینت های آشپزخانه است که به تازگی بسیار شناخته شده و پر کاربرد است. این نوع کابینت از جنس ام دی اف است و روکش آن پی وی سی است که باعث ظاهر مدرن و براق آن می شود. ظاهر ساده و مینیمال این نوع کابینت باعث می شود که با دکوراسیون اکثر خانه ها متناسب باشد. رنگ بندی کابینت هایگلاس بسیار متنوع است و دارای طیف گسترده ای است که می تواند همه سلیقه ها را در بر بگیرد، اما در این میان رنگ هایی هستند که به عنوان پرطرفدارترین رنگ های کابینت هایگلاس شناخته می شوند. کابینت هایگلاس سفید، کابینت هایگلاس کرم، کابینت هایگلاس قهوه ای، کابینت هایگلاس طوسی و کابینت هایگلاس مشکی از پر فروش ترین کابینت های هایگلاس هستند.

کابینت هایگلاس

علاوه بر هایگلاس های تک رنگ، می توان از هایگلاس های ترکیبی یا تلفیقی نیز استفاده کرد و به آشپزخانه جلوه ای خاص و منحصر به فرد بخشید. در مورد ترکیب رنگ نیز باید گفت که این موضوع نیز به سلیقه شخصی شما بستگی دارد. در واقع هر فردی یک رنگ را زیبا و آرامش بخش می داند، اما اگر می خواهید بدانید چه ترکیب رنگ هایی در بین عموم مردم پرطرفدارتر و محبوب تر می باشد، پیشنهاد می کنیم که تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

کابینت هایگلاس

کابینت هایگلاس سفید طلایی

رنگ سفید جزو آن دسته از رنگ‌ هایی است که هم به تنهایی فضای آشپزخانه را مدرن می کند و هم ترکیب آن با رنگ ‌های دیگر بسیار جذاب می شود. این رنگ شور و نشاط، و همچنین صمیمیت را در فضای خانه به وجود می‌آورد. کابینت هایگلاس سفید به خوبی نور آشپزخانه را انعکاس می ‌دهد و فضا را بزرگ تر و تمیز‌تر نشان می ‌دهد.

کابینت هایگلاس، کابینت هایگلاس سفید طلایی

کسانی که تمایل دارند در طراحی آشپزخانه خود علاوه بر ایجاد فضایی مدرن رگه ‌هایی از اشرافیت و تجمل را در آشپزخانه خود داشته باشند پیشنهاد می شود از ترکیب رنگ سفید طلایی کابینت هایگلاس استفاده کنند. تنها به این نکته توجه داشته باشید که در استفاده از رنگ طلایی زیاده روی نکنید زیرا زیبایی این کابینت ها به کم بودن رنگ طلایی در آن می باشد به عنوان مثال می توانید تنها برای دستگیره ها از رنگ طلایی استفاده کنید.

کابینت هایگلاس، کابینت هایگلاس سفید طلایی

کابینت هایگلاس سفید مشکی

رنگ مشکی به مدرن شدن طراحی شما خیلی کمک می کند. با این حال کابینت هایگلاس مشکی به ندرت به صورت یک پارچه برای آشپزخانه استفاده می شود اما استفاده ترکیبی از آن بسیار متدوال است. رنگ مشکی به خوبی با رنگ ‌های روشن ترکیب می ‌شود و بیشتر مناسب آشپزخانه‌ های بزرگ است. در صورتی که علاقه به رنگ مشکی دارید اما فضای آشپزخانه ‌تان کوچک است، می توانید از ترکیب رنگ سفید با مشکی استفاده کنید.

کابینت هایگلاس، کابینت هایگلاس سفید مشکی

ترکیب رنگ سفید و مشکی از تاریکی رنگ مشکی می ‌کاهد و کنتراستی که دو رنگ کاملاً متضاد مشکی و سفید ایجاد می کند بسیار جذاب و خیره کننده است. دو رنگ سیاه و سفید از گذشته تا به امروز در کنار هم بوده‌ اند و امروزه نیز در بسیاری از چیدمان ‌ها در کنار هم قرار می‌گیرند. ترکیب رنگ سفید و سیاه از پرطرفدارترین رنگ کابینت هایگلاس است که اتفاقا هارمونی جذابی را نیز در آشپزخانه ایجاد می‌کند.

کابینت هایگلاس سفید مشکی

مقالات مرتبط

کابینت هایگلاس کرم قهوه ای

رنگ قهوه ای هیچ گاه جلوه و محبوبیت خود را در دکوراسیون داخلی از دست نداده است. کابینت هایگلاس قهوه ای از جمله رنگ های گرم و لذت بخشی است که حس و حال طبیعت را برای ما تداعی می کند. مزیت رنگ قهوه ای به این است که انواع زیادی از طیف های روشن و تیره را دارد. اگر دوست دارید از یک رنگ گرم در دکوراسیون آشپزخانه خود استفاده کنید به شما کابینت های گلاس کرم قهوه ای را پیشنهاد می کنیم. کابینت های گلاس کرم قهوه ای یک کابینت زیبا و شیک است که فضای آشپزخانه شما را گرم و صمیمی می کند.

کابینت هایگلاس کرم قهوه ای

این رنگ به خانه جان می دهد و برای آشپزخانه نیز بسیار مناسب است. ترکیب کابینت هایگلاس کرم و کابینت هایگلاس قهوه ای در آشپزخانه بسیار زیبا به نظر می رسد. البته کابینت هایگلاس قهوه ای در طیف گسترده ای در بازار موجود است. از کابینت قهوه ای روشن تا تیره همگی جز رنگ های پر فروش به حساب می آیند که بسته به نوع دکوراسیون منزل و آشپزخانه باید انتخاب شود.

کابینت هایگلاس کرم قهوه ای

کابینت هایگلاس سفید طوسی

ترکیب رنگ سفید و طوسی در هر نقطه ای از خانه معجزه می کند. سفید و طوسی ترکیب بسیاری جذابی را خلق می کنند که برای استفاده در رنگ کابینت آشپزخانه نیز بسیار مناسب است. طوسی رنگی خنثی است که آرامش را به منزل شما دعوت می کند. حال تصور کنید این رنگ با سفید نیز ترکیب شود. ترکیب این دو رنگ یکی از پرطرفدارترین ترکیب هایی است که در کابینت مورد استفاده قرار می گیرد و فضایی رویایی به آن می بخشد. این که چه نسبت از رنگ های سفید و طوسی را با یکدیگر ترکیب کنید، بر عهده شما است.

کابینت هایگلاس سفید طوسی

روش های مختلفی برای ترکیب رنگ سفید و طوسی با یکدیگر وجود دارد. برخی از افراد تمایل دارند یک در میان درب های کابینت را سفید یا طوسی کنند. اما ممکن است بعضی دوست داشته باشند که از یکی از این دو رنگ بیشتر استفاده شود. به عنوان مثال تمامی کابینت ها به رنگ سفید باشد و تنها یک کانتر به رنگ طوسی درآید و یا برعکس. اینها حالت هایی هستند که برای ترکیب دو رنگ با هم مناسب اند. البته لازم به ذکر است که رنگ طوسی و حتی رنگ سفید، طیف رنگ های بسیار زیادی دارند.‌ از طوسی تیره تا طوسی مایل به سفید، بی شمار رنگ وجود دارد که با توجه به خواسته و سلیقه تان می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید.

کابینت هایگلاس سفید طوسی

رنگ بندی کابینت آشپزخانه هایگلاس بسیار متنوع می باشد و انتخاب بهترین رنگ این کابینت ها به سلیقه شخصی شما، بزرگ یا کوچک بودن فضای آشپزخانه و نورگیری آشپزخانه بستگی دارد. در این مقاله ما سعی کردیم شما را با محبوب ترین و پرطرفدارترین ترکیب رنگ های کابینت آشپزخانه هایگلاس آشنا کنیم و درباره هر کدام به طور مختصر توضیحی دادیم. علاوه بر رنگ هایی که به آن ها اشاره کردیم، ترکیب رنگ های فانتزی مانند سفید بنفش، سفید آبی، طوسی زرد، طوسی زرشکی و… نیز جزو رنگ های ترکیبی جذاب برای کابینت های هایگلاس می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.