بهترین ترکیب رنگ کابینت ممبران

بهترین ترکیب رنگ کابینت ممبران

کابینت ممبران را می توان یکی از زیباترین انواع کابینت آشپزخانه دانست. این کابینت ها نسخه صنعتی و ارزان شده کابینت های کلاسیک چوبی قدیمی هستند که در گذشته تنها در اختیار خواص و قشر بالای جامعه بود. اما امروزه با صنعتی شدن پروسه ساخت کابینت ممبران، قیمت تمام شده و همینطور زمان ساخت این کابینت ها بسیار بهتر شده و هر کسی می تواند نسبت به خرید کابینت ممبران اقدام نماید. در انتخاب بهترین رنگ کابینت ممبران مسائل و جزئیاتی دخیل است. جدای از سلیقه و علاقه به یک رنگ بخصوص، مواردی وجود دارد که در صورت رعایت کردن، آشپزخانه شما بهترین نتیجه را به دست خواهد داد.

کابینت ممبران، کابینت لوکس، کابینت کلاسیک، کابینت ممبران کرم طلایی

کابینت ممبران در رنگ های مختلف ساخته و تولید می شود. رنگ های کرم، توسی، صدفی از رنگ های پر کاربرد کابینت ممبران کلاسیک هستند و در رنگ بندی کابینت ممبران دیده می شود. شما می توانید علاوه بر کابینت های تک رنگ، از کابینت های ترکیبی در آشپزخانه خود استفاده کنید. کابینت های ترکیبی، زیبایی آشپزخانه شما را دوچندان می کنند. امروز کابینت ها به صورت ترکیب رنگی بسیار پرطرفدار هستند. شما می توانید کابینت های آشپزخانه تان را به جای تک رنگ، به صورت ترکیب دو رنگ سفارش دهید که این موضوع سبب می شود آشپزخانه شما متفاوت ، خاص و خلاقانه باشد. در حقیقت با انتخاب ترکیب رنگی شما آشپزخانه ای خلاقانه خواهید داشت.

کابینت ممبران، کابینت لوکس، کابینت کلاسیک

کابینت ممبران سفید طلایی

رنگ سفید به دلیل ویژگی هایی که دارد، طرفداران بی شماری دارد و نشان دهنده ی تمیزی و سادگی و پاکی ست و اغلب مردم دوست دارند، از رنگ سفید در آشپزخانه خود بهره بگیرند. با ترکیب بندی رنگ سفید با سایر رنگ ها، می توانید از خصوصیات رنگ سفید بیشتر استفاده کنید همچنین از زیبایی رنگ های دیگر هم بهره ببرید. به جرات گفت که بهترین و زیباترین ترکیب رنگ کابینت ممبران ترکیب دو رنگ سفید و طلایی است.

کابینت ممبران، کابینت لوکس، کابینت کلاسیک، کابینت ممبران سفید طلایی

از این جهت کابینت ممبران سفید طلایی که به کابینت ممبران سلطنتی هم معروف هستند که بسیار محبوب بوده و فروش بالایی در بازار ایران دارند. این ترکیب رنگی همانند عروسی زرین در آشپزخانه شما می‌درخشد و جلوه‌ و شکوه خود را به محیط ساطع می‌کند. بازتابش نور و فضایی روشن و دلباز، از دیگر خصوصیات کابینت ممبران سفید طلایی است. لازم است بدانید که معمولا رنگ طلایی در رنگ آمیزی منبت کاری ها و سر ستون های کابینت و یا دستگیره ها مورد استفاده قرار می گیرد نه اینکه بخشی از کابینت ها به رنگ طلایی باشند.

 

کابینت ممبران، کابینت لوکس، کابینت کلاسیک، کابینت ممبران سفید طلایی

کابینت ممبران کرم طلایی

یکی دیگر از ترکیب رنگ ‌هایی که با طلایی زیبایی خاصی دارد، کابینت ممبران کرم طلایی است. این رنگ ‌بندی، البته تم ملایم ‌تری نسبت به سفید طلایی دارد؛ به این علت که کرم و طلایی در طیف رنگی نزدیک ‌تری به همدیگر هستند و تضاد کمتری ایجاد می ‌کنند.

کابینت ممبران، کابینت لوکس، کابینت کلاسیک

رنگ ‌بندی کابینت ممبران کرم طلایی جلوه ‌ای صمیمی و فضایی گرم به آشپزخانه شما می ‌بخشد و می ‌تواند باعث زیبایی هر چه بیشتر دکوراسیون منزل شما شود. این ترکیب رنگی، خصوصا با وسایل چوبی و طرح چوب، بسیار دلنشین و زیبا خواهد بود.

کابینت ممبران، کابینت لوکس، کابینت کلاسیک، کابینت ممبران کرم طلایی

مقالات مرتبط

کابینت ممبران مشکی طلایی

یکی دیگر از بهترین رنگ کابینت ممبران استفاده از ترکیب رنگ مشکی است. برای زیبایی بیشتر و جلوگیری از کوچک شدن فضای آشپزخانه باید از رنگ های روشن در کنار رنگ مشکی استفاده نمایید. ترکیب رنگ طلایی و مشکی یکی از رنگ های سلطنتی و لاکچری می باشد که می تواند آشپزخانه تان را بسیار زیبا و خاص جلوه دهد. کابینت ممبران مشکی طلایی، اگر چه در مقایسه با سفید طلایی چندان پر طرفدار نیست، اما طرفداران خاص خود را دارد. مشکی، رنگی بسیار شکیل و جلوه‌ گر است و فضا را لوکس و مدرن نشان می‌دهد، اما بازتابش نور کمی دارد و لازم است حتما در آشپزخانه‌ های بزرگ و پر نور مورد استفاده واقع شود.

کابینت ممبران، کابینت لوکس، کابینت کلاسیک، کابینت ممبران مشکی طلایی

کابینت ممبران سفید قهوه ای

طیف رنگی قهوه ‌ای، یکی دیگر از رنگ ‌بندی‌های عالی در کابینت ممبران است. این رنگ ‌بندی با شباهت بی ‌نظیری که به چوب طبیعی دارد، حس و حال یک کابینت چوبی تمام ‌عیار را برای شما تداعی می‌ کند. رنگ ‌بندی کابینت ممبران در طرح و مدل چوب، فضایی گرم و صمیمی را در آشپزخانه ایجاد می ‌کند و پر واضح است که این ترکیب رنگی برای خانه‌ هایی که با وسایل چوبی آراسته است، زیبا و هماهنگ است. اما کابینت های ممبرانی که دارای رنگ های تیره مانند قهوه ای هستند برای آشپزخانه های کوچک مناسب نیستند، چرا که فضا را کوچک تر از آن چه که هست نشان می دهند. به همین علت بهتر است که از رنگ قهوه ای در کنار رنگ های روشن مانند سفید استفاده شود.

کابینت ممبران سفید قهوه ای

ترکیب رنگ سفید و قهوه ای از پرکاربردترین و محبوب ترین ترکیب های رنگی است. این ترکیب رنگی هماهنگی زیادی با رنگ های مختلف دارد. بنابراین شما می توانید با خیال راحت رنگ های مختلف را در دکوراسیون خود به کار ببرید. رنگ سفید می تواند با قهوه ای روشن و قهوه ای تیره ترکیب شده و کابینت های سفید قهوه ای روشن و سفید قهوه ای تیره ایجاد کند. کابینت سفید قهوه ای روشن طرفدار بیشتری در بین این دو ترکیب رنگی دارند، به دلیل این که کابینت سفید قهوه ای روشن، نور را به خوبی منعکس کرده و فضا را بزرگ تر از چیزی که هست نشان می دهد.

کابینت ممبران سفید قهوه ای

رنگ بندی کابینت ممبران یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که در آشپزخانه باید آن را مد نظر بگیرید. انتخاب بهترین رنگ بندی کابینت ممبران، فضایی رویایی و زیبایی بسیاری را برای آشپزخانه شما به ارمغان خواهد آورد. در این مقاله لیستی از گزینه های بهترین رنگ کابینت ممبران را به شما ارائه کرده و ویژگی هر کدام را به صورت مختصر توضیح دادیم. علاوه بر رنگ های ترکیبی که آن ها را معرفی کردیم، شما می توانید کابینت ممبران را به صورت تک رنگ نیز سفارش دهید. رنگ های سفید، کرم، توسی، صدفی از رنگ های پر کاربرد کابینت ممبران کلاسیک تک رنگ هستند.باید بدانید در نهایت این شما هستید که با توجه به سلیقه و مدل آشپزخانه خود، بهترین رنگ ممکن را از میان تمام گزینه های موجود انتخاب خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.